Torre Verde By Coral

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²

Locatie

    1-slaapkamer Torre Verde By Coral Portimão appartement biedt uitzicht op de zee en bevindt zich op 18 minuten wandelafstand van het Praia da Rocha in Portimão. Met toegang tot een golfbaan is het appartement van 70 m² een goede uitvalbasis voor actieve gasten.

    Dit 1-badkamer appartement is gelegen op afstand van 2 km van Golfbaan Alto. Het Museum van Portimão ligt op 10-minuten rijden van deze accommodatie.

    Dit appartement biedt gasten een balkon, een woonkamer en een keuken, evenals modern comfort zoals airconditioning en een wasmachine. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger in de badkamer.

    Torre Verde By Coral appartementen omvatten een ingerichte kitchenette met onder andere een oven en een vaatwasser. Torre Verde By Coral appartement is gelegen op afstand van 3 km van Portimão treinstation en in de buurt van Tres Castelos busstation. Het appartement biedt ook een zwembad op het balkon.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer110385/AL

    Kameropties bij Torre Verde By Coral Portimão

    Dit appartement biedt gasten een balkon, een woonkamer en een keuken, evenals modern comfort zoals airconditioning en een wasmachine. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Torre Verde By Coral Portimão

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Torre Verde By Coral Portimão

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Torre Verde By Coral appartement?
      De grootte van Torre Verde By Coral appartement is 70 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Torre Verde By Coral Portimão